Giriş Ve Sorumluluklar Sözleşmesi

Giriş Ve Sorumluluklar Sözleşmesi

Sisteme Giriş Ve Sorumluluklar

Sitemizde Yaptıgınız Tüm işlemler Video ile Kayıt Altına Alınmaktadır.

Her birey kendisinden sorumludur site üzerinden yapılan hiçbir işlem web site sahibi ile alakası olmamaktadır. Bunun yanı sıra mahkemede tespit edilip işlemi yapan kullanıcı bilgileri mahkemeye sunularak tarafımız sorumluluğunu getirecektir.

Kullanıcı Adı, şifre veya e-posta değişimlerinden hiçbir türlü web sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcı Sisteme giriş yaptığında tamamen kendi sorumluluğu altındadır.

Web site üzerinde yapılan spam işlemler mahkemeye sunulacaktır.

Web siteye yapılan kötülemeler ve iftiralar sonucu bu kötülemeleri ve iftiraları yapan kişi mahkemeye verilecektir.

Instagram şifreleri otomatik sıfırlamaktadır. Bu işlem gerçekleştiğinde web sitemiz sorumlu değildir.

Instagram hesabınızın kapatılması spam olması veya askıya alınması sitemiz tarafından sorumlu tutulmamaktadır.

instagramtakipcisiteleri.com web sitemize instagram ile giriş yapan kullanıcıların herhangi bir bilgileri sitemizde barındırılmamak üzere 24 saatte bir silinmektedir.

Hiçbir kullanıcı geçmiş işlemler için kayıt listesine ulaşamayacaktır.

Değişen kullanıcı adı, şifre ve e-postalardan sitemiz sorumlu olmamakla beraber kullanıcı hiçbir hak talebinde bulunamayacaktır.

Web sitemizi gereksiz yere mahkeme ve benzeri işlemler ile rahatsız edenler kişilere tazminat davası açılacaktır.

instagramtakipcisiteleri.com hizmetlerine giriş yapmak ve kullanabilmek için  Instagram erişim jetonu, Instagram kullanıcı adı ve şifresi gerekebilir bu bilgilerin kullanılacağını bildiğinizi ve kendi rızanızla verdiğinizi kabul edersiniz.

instagramtakipcisiteleri.com hizmet sağlayabilmek için kullanıcının hesabına başka bir ip adresi ve başka bir ülkeden giriş yapabilir.Kullanıcı bu durumu bildiğini ve onayladığını kabul eder.

Hesabınızı ve şifrenizi gizli ve güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Herhangi bir sebeple hesabınızda istemediğiniz bir etkinlik gerçekleşirse bu durumu farkedip hesabınızın şifresini değiştirme gibi önlemleri almak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Sisteme girmiş tüm kullanıcılar bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

2018-01-27 12:17:50

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagramda Takipçi Sayısı Niye Önemlidir?

Instagramda Takipçi Sayısı Niye Önemlidir?

Instagramda Takipçi Sayısı Niye Önemlidir? Paylaşmak istediğiniz güzel fotoğrafları büyük bir kitle ile paylaşabilmeniz instagramla çok kolay. Sosyal medya ağıyla hemen - hemen hepimiz yakından

İnstagram Bedava Takipçi Kasma

İnstagram Bedava Takipçi Kasma

İnstagram Bedava Takipçi Kasma Gerek markanızı büyütme ve daha geniş kitleye eriştirme gerekse İnstagram profilinizin sayısını artırma konusunda işin bazı kolay yöntemlerinin olduğu artık

İnstagram Takipçi Hilesi Nedir ve Nasıl Yapılır?

İnstagram Takipçi Hilesi Nedir ve Nasıl Yapılır?

İnstagram Takipçi Hilesi Nedir ve Nasıl Yapılır? Sosyal medyanın en popüler tercihi olan instagram uygulaması takipçi sayısını arttırmak isteyen fenomen olmak isteyen sosyal medya kullanıcıları