Giriş Ve Sorumluluklar Sözleşmesi

Giriş Ve Sorumluluklar Sözleşmesi

Sisteme Giriş Ve Sorumluluklar

Sitemizde Yaptıgınız Tüm işlemler Video ile Kayıt Altına Alınmaktadır.

Her birey kendisinden sorumludur site üzerinden yapılan hiçbir işlem web site sahibi ile alakası olmamaktadır. Bunun yanı sıra mahkemede tespit edilip işlemi yapan kullanıcı bilgileri mahkemeye sunularak tarafımız sorumluluğunu getirecektir.

Kullanıcı Adı, şifre veya e-posta değişimlerinden hiçbir türlü web sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcı Sisteme giriş yaptığında tamamen kendi sorumluluğu altındadır.

Web site üzerinde yapılan spam işlemler mahkemeye sunulacaktır.

Web siteye yapılan kötülemeler ve iftiralar sonucu bu kötülemeleri ve iftiraları yapan kişi mahkemeye verilecektir.

Instagram şifreleri otomatik sıfırlamaktadır. Bu işlem gerçekleştiğinde web sitemiz sorumlu değildir.

Instagram hesabınızın kapatılması spam olması veya askıya alınması sitemiz tarafından sorumlu tutulmamaktadır.

instagramtakipcisiteleri.com web sitemize instagram ile giriş yapan kullanıcıların herhangi bir bilgileri sitemizde barındırılmamak üzere 24 saatte bir silinmektedir.

Hiçbir kullanıcı geçmiş işlemler için kayıt listesine ulaşamayacaktır.

Değişen kullanıcı adı, şifre ve e-postalardan sitemiz sorumlu olmamakla beraber kullanıcı hiçbir hak talebinde bulunamayacaktır.

Web sitemizi gereksiz yere mahkeme ve benzeri işlemler ile rahatsız edenler kişilere tazminat davası açılacaktır.

instagramtakipcisiteleri.com hizmetlerine giriş yapmak ve kullanabilmek için  Instagram erişim jetonu, Instagram kullanıcı adı ve şifresi gerekebilir bu bilgilerin kullanılacağını bildiğinizi ve kendi rızanızla verdiğinizi kabul edersiniz.

instagramtakipcisiteleri.com hizmet sağlayabilmek için kullanıcının hesabına başka bir ip adresi ve başka bir ülkeden giriş yapabilir.Kullanıcı bu durumu bildiğini ve onayladığını kabul eder.

Hesabınızı ve şifrenizi gizli ve güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Herhangi bir sebeple hesabınızda istemediğiniz bir etkinlik gerçekleşirse bu durumu farkedip hesabınızın şifresini değiştirme gibi önlemleri almak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Sisteme girmiş tüm kullanıcılar bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

2018-01-27 12:17:50

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagramda Repost Yapmak

Instagramda Repost Yapmak

Instagramda Repost Yapmak Tabii ki hayatımızda aktif olan instagramın özellikleri kullanıcılarını yakından ilgilendirmektedir. Bu durumda çok sayıda kullanıcısı olan instagramın bu özellikleri

Instagramda İşletme Profili Nedir?

Instagramda İşletme Profili Nedir?

Instagramda İşletme Profili Nedir? Instagram fotoğraf ve video paylaşımında bulunmak için en gözde sosyal medya hesabı konmundadır. Takipçi sayısını artırarak çok geniş kitlelere hitap

İnstagram Takipçinizi Artırmak İçin 14 Ücretsiz Yol

İnstagram Takipçinizi Artırmak İçin 14 Ücretsiz Yol

Instagram üzerinde yeni başlıyorsanız, fotoğraf gönderme oldukça sıkıcı olabilir. Tüm heyecan ve sıkı çalışmalarınız, bir avuç takipçiden birkaçının ötesinde bir şeyle karşılanmadığında ,

-->